چهارشنبه, ۳. مارس ۲۰۲۱ - ۹:۲۶

چاپ ایده

چاپ ایده

چاپ ایده

مجموعه چاپ و تبلیغات چاپ ایده در سال۱۳۷۹ به عنوان یک مجموعه ایده پرداز و نوگرا در زمینه ارائه خدمات چاپ با پرسنل و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه ارائه دهنده خدمات طراحی گرافیک و مشاوره در زمینه کلیه امور چاپی و تبلیغاتی شامل تولید لیبل ژله ای ، تولید هولوگرام ، چاپ افست ، چاپ پلاک استیل و آلومینیوم ، چاپ پلی کربنات ، لیبل های امنیتی ، چاپ رول ، چاپ استیکر و شبرنگ و  چاپ یو وی می باشد.چاپ ایده (ایده گرافیک) با تجهیز به ماشین آلات برتر دنیا در زمینه چاپ ( رولند، میماکی، موتو)گامی بزرگ در زمینه تحقق ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت برداشته است.

 

چاپ ایده

 

چاپ ایده
 

این مجموعه فعال و منسجم پس از گذشت ۲۰سال با در نظر داشتن ۳ مقوله مهم  قیمت مناسب ، کفیت ایده آل و سرعت بالا جهت نیاز مشتریان و همکاران خود همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوضه چاپ و تبلیغات می باشد.به همین منظور این مجموعه در سال۱۳۹۹ اقدام به تجهیز خود به دستگاه یووی میماکی ژاپن(برند برتر سال ۲۰۲۰) که از پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ در حوضه لارج فرمت می باشد، نموده است. 
چاپ مستقیم بر روی هر سطح و یا مدیا با استفاده از رنگ های یووی و همچنین قابلیت چاپ با رنگ سفید به همراه ثبات ماندگار رنگ ها در کوتاه ترین زمان از شاخصه های بی نظیر این دستگاه به شمار می رود.

ایده گرافیک ارائه دهنده خدمات چاپ : لیبل ژله ای ، تولید هولوگرام ، چاپ افست ، چاپ پلاک استیل و آلومینیوم ، چاپ پلی کربنات ، لیبل های امنیتی ، چاپ رول ، چاپ استیکر و شبرنگ و  چاپ یو وی

امید است که بتوانیم در راستای خدمات رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدمکوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.