چهارشنبه, ۳. مارس ۲۰۲۱ - ۸:۵۲

لیبل کاغذی چیست ؟

لیبل چسبدار

لیبل کاغذی چیست ؟

امروزه کارخانجات و صنایع مختلف جهت معرفی و شناسایی کامل هر محصول و کالا ی تولیدی خود به لیبل های چسبدار یا لیبل کاغذی نیاز مبرم دارند و به عبارت دیگر تمام تولید کنندگان کالاها جهت درج جزییات محصول بر روی کالاها و خدمات تولیدی خود و ارائه توضیحات کامل  در ارتباط با محصولات احتیاج به لیبل های کاغذی دارند.بدین ترتیب لیبل های چسبدار به عنوان شناسنامه محصول و مشخص کردن جزییات و آنالیز و ویژگیهای کالاها و محصولات نقش پر رنگ و بدون جایگزینی پیدا کرده اند.

لیبل کاغذی یا لیبل چسبدار چیست : 

لیبل چسبدار یا به عبارت دیگر برچسب های کاغذی بر روی سطح کالاها و محصولات جهت اطلاع رسانی و نمایش برند و نام تجاری و جزییات کالاها و محصولات مورد استفاده قرار میگیرند . و با طراحی و رنگبندی جلوه ای خاص به کالاها و محصولات تولید شده می دهند و تکمیل کننده زنجیره تولید کالاها و محصولات جهت ارائه به بازار و عرضه در فروشگاهها و مارکتهای بزرگ و کوچک می باشند .
مجموعه چاپ ایده با بیست سال سابقه و با در اختیار داشتن مدرن ترین دستگاه ها و  ماشین آلات در حوزه چاپ دیجیتال توانایی چاپ انواع لیبل های چسبدار (لیبل کاغذی , پی وی سی , شفاف ترانسپارنت , متالایز طلایی و نقره ای ) در اشکال و اندازه ای مختلف همراه با پوشش سلفون مات و براق به صورت کاملا اختصاصی و با کیفیت بالا و طبق نظر و سلیقه شما را دارد . این مجموعه با تجهیز خود به دستگاه دیجیتال چاپ یووی ۶ رنگ به علاوه چاپ رنگ سفید به صورت برجسته  با پوشش وارنیش شفاف در خدمات شما عزیزان میباشد.

لیبل کاغذی


انواع لیبل های چسبدار :

  •  لیبل چسبدار کاغذی با زمینه سفید و شفاف ترانسپارنت
  • لیبل  وینیل (پی وی سی ) با زمینه سفید و شفاف ترانسپارنت
  • لیبل متالایز نقره ای و طلایی ساده و خش دار
  • لیبل شبرنگ و برچسب اموال
  • لیبلهای گارانتی و خرد شونده

مجموعه چاپ ایده خدمات پس از چاپ شامل ( پوشش سلفون مات و براق و یووی موضعی و طلاکوب و نقره کوب ) و انواع برش در سایزها و اشکال مختلف و قالبهای اختصاص را به شما مشتریان گرامی عرضه می نماید .