چهارشنبه, ۳. مارس ۲۰۲۱ - ۹:۲۶

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام

امروزه دنیای چاپ بسیار رشد داشته و انواع متفاوتی از چاپ‌ها همچون چاپ هلوگرام، چاپ رول، چاپ امنیتی، چاپ افست و دیجیتال و غیره گسترش داشته است. چاپ کارت ویزیت‌ها، ساک دستی‌ها، لیبل‌ها، هولوگرام و غیره در میان کسب و کارها به عنوان یک امر تبلیغاتی، برندسازی و هویت بخشی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها و کارها می‌باشد. انتخاب مجموعه چاپ اغلب اولین دغدغه‌ای است که صاحبان کسب و کارها و مدیران را درگیر می‌کند. بنا به همین موضوع می‌خواهیم در حل این دغدغه شما را یاری کنیم و مجموعه معتبر و بزرگی را برای چاپ هولوگرام و غیره را به شما معرفی نماییم.

انواع چاپ کدام است؟

چاپ، حرفه‌ای است که در آن هنر و صنعت به هم گره خورده‌اند. صنعت و رشد ماشین‌آلات دنیای چاپ را به صورت کلی زیر رو کرده و انواع متفاوتی از چاپ‌ها را می توانید در چاپ ایده داشته باشید که در ادامه به آن اشاره‌ای خواهیم داشت:

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام تلفیقی هوشمندانه و بسیار زیبا از کاغذ، فویل و چسب با امکان درج تمام ویژگی‌های امنیتی آشکار و پنهان می‌باشد. هولوگرام نشان دهنده امنیت و اصل بودن کالایی که شما تولید می‌کنید. در واقع چاپ هولوگرام، برچسبی چند منظوره به عنوان برچسب ایمنی است که به واسطه رنگ‌ها، طراحی و نحوه چاپ یکی از موارد پراهمیت جهت جلب اعتماد مشتریان شما می‌باشند. چاپ هولوگرام به صورت دو بعدی و سه بعدی توسط مجموعه چاپ ایده، چاپ می‌شوند که بنا به کاربردی که دارید توسط طراحان این مجموعه بزرگ، طراحی و تولید خواهند شد.

چاپ پلی کربنات

برچسب‌های پلی کربنات به لیبل‌هایی گفته می‌شود که بر روی پانل دستگاه‌های صنعتی و الکتریکی چسبانده می‌شوند. از ویژگی‌های چاپ پلی کربنات می‌توان به این موارد اشاره کنیم:۱ بسیار سبک، مستحکم، بادوام در برابر دما و کم حجم می‌باشد.۲ قابلیت برجسته سازی و چاپ تعداد کم را دارد۳ نصب آن راحت و چسبندگی بی‌نظیری دارد ۴ قابلیت چاپ به صورت مات، براق و نیمه براق را دارد.

چاپ استیکر و شبرنگ

این نوع چاپ در چاپ ایده بر روی متریالی از پی وی سی و از ماده پروپیلن تولید می‌شود. از ویژگی‌های بارز چاپ استیکر و شبرنگ این است که ضد آب و مقاوم در برابر مواد شوینده است، مقاوم در برابر پارگی است، چسبندگی بالایی دارد و قابلیت نصب آسانی دارد. چاپ استیکر و شبرنگ کاربردهای تبلیغاتی، تزیینی، معرفی اطلاعات کالا و خدمات شما را بر عهده می‌گیرد.

چاپ افست و دیجیتال

رایج‌ترین نوع چاپ در چاپ ایده، همین نوع است. این چاپ جهت ست اداری، کاتالوگ، ساک دستی، کارت ویزیت، جعبه‌های تبلیغاتی و غیره کاربرد دارد. چاپ افست قابلیت چاپ بر روی انواع کاغذها با هزینه پایین و تیراژ بالا همراه با کیفیت رنگ و تنوع بالا را درا است. چاپ دیجیتال نیز دارای سرعت بالا و مقرون به صرفه است. همچنین می‌توان برای افراد متفاوت با مشخصات متفاوت چاپ افست و دیجیتال را انجام داد.
 

چاپ هولوگرام