چهارشنبه, ۲۷. ژانویه ۲۰۲۱ - ۱۳:۵۹

چاپ هولوگرام

تولید هولوگرام

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام به این صورت می باشد : برچسبی با تلفیق هوشمندانه از فویل ، چسب و کاغذ با امکان درج تمامی ویژگی های امنیتی آشکار و پنهان .هولوگرام می تواند تمامی رنگهای طیف مرئی همزمان با تصاویر متفاوت به صورت مجزا در زاویه های مختلف با حجم زیادی از اطلاعات را به نمایش بگذارد .

 

کاربرد چاپ هولوگرام

با استفاده از تولید هولوگرام و فن آوری هولوگرافی ، شرکتها می توانند تصویر برند و محصولاتشان را افزایش دهند . آنها می توانند این امکان را به مشتریانشان بدهند تا هولوگرام منحصر به فردشان را بشناسند ، به طوری که مشتریان دائم بتوانند محصولات خود را از میان برند رقبای دیگر شناسایی کنند . فارق از آن ، این فن آوری هولوگرافی برای بسته بندی جذاب محصول ، امنیت و اصالت کالا استفاده می شود.

توضیحات تکمیلی: 

انواع لیبل هولوگرام

 • هولوگرام سه بعدی (اختصاصی)

این نوع هولوگرام طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می شود و به طور خاص متعلق به سفارش دهنده می باشد . این نوع هولوگرام ها همانند سایر محصولات می توانند روی فویل های رنگی و زیر لایه های متفاوت تولید و عرضه شوند.

 • هولوگرام دو بعدی(عمومی)

این نوع هولوگرام دارای نوشته های از پیش آماده می باشد که در برخی موارد با طرحها و بافت های منحصر به فرد تلفیق شده اند . این نوشته ها عموما Security , Cancel , VOID , ORIGINAL , GENUINE و ... هستند که با توجه به کاربرد مشتری انتخاب و تولید می شوند 

مهمترین ویژگی لیبل هولوگرام:

برچسبی چند منظوره به عنوان برچسب ایمنی و ضد تقلب که به واسطه دارا بودن رنگهای زیبا و جلوه های بصری باعث اطمینان  و جلب نظر خریداران و مشتریان کالا ومحصول می گردد .

نکات مهم در خصوص ثبت سفارش چاپ هولوگرام :  

 • فایل های با پسوند های مجاز JPG  , TIF ارسال گردد.
 • فایل های به صورت .ZIP و به صورت یکجا ارسال شود.
 • ارسال نمونه فایل به ایمیل chapideh.ir@gmail.com الزامی می باشد.
 •   اطلاعات جهت واریز وجه بصورت زیر می باشد :
   شماره کارت بانک ملت :   ۴۵۵۹ - ۷۸۹۴ - ۳۳۷۹ - ۶۱۰۴
  شماره حساب بانک ملت : ۳۲۳۴۷۶۷۲۶۵
  شماره شبا ملت : IR570120020000003234767265
  بنام: جعفر بربند
جدول قیمت: